• English
 • Русский
 • Polski
President
 • Recepcja: 510 764 779
 • O NAS

  PL1_1101Szanowni Goście!

  Podróżując malowniczymi szlakami Lubelszczyzny, zapraszamy do Hotelu – Restauracji „President”, innej niż wszystkie, leżącej w samym centrum malowniczego i historycznego miasteczka – Kock znajdującego się u stóp „Pradoliny Wieprza”- która zaliczana jest do narodowego dziedzictwa „UNESCO”.

  „President” to miejsce, w którym harmonia otaczającej natury, zgrywa się z szykiem, bogactwem i elegancją panującą w jej wnętrzu. Sama nazwa „President” jest nawiązaniem do wystroju naszego obiektu, gdzie każdy mógłby poczuć się wyjątkowo, oraz znaleźć coś dla siebie. Stylizacja naszych wnętrz na pałacowe nawiązuje bezpośrednio do świetlanej postaci księżnej Anny Jabłonowskiej, której pałac można oglądać w naszym miasteczku.

  Na tym skrawku ziemi krzyżowały się wpływy kultur Wschodu i Zachodu. Żyli tu obok siebie w zgodzie i dobrosąsiedztwie Polacy, Żydzi, Rusini Ormianie. Kiedy trzeba było tej ziemi bronić, bronili jej także wspólnie, o czym zaświadcza chwalebna śmierć od kozackich szabel, na rynku naszego miasteczka, pułkownika Berka Joselewicza, Izraelity i wielkiego polskiego patrioty. Bardzo blisko naszego hotelu stoi do dziś domek z wieżyczką, pięknie opisany przez Hannę Krall w opowiadaniu pod tym właśnie tytułem pomieszczonym w jej tomie opowiadań „Hipnoza”. Po przeciwnej zaś stronie naszej siedziby dostrzec możemy sylwetkę pomnika generała  Franciszka Kleeberga, który na polach wokół nas stoczył ostatnią bitwę Kampanii Wrześniowej 1939r.

  Wszystko to stwarza specyficzny nastrój i niepowtarzalną atmosferę małego miasteczka Wschodu z wielką i chlubną historią, a gościnność ludzi tu żyjących oraz naszej załogi, gwarantuje, że będziecie Państwo wracać do tego miejsca. Bogata oferta kulinarna lokalu, nawiązuje do otaczającej nas barwnej okolicy i jej wieloletniej tradycji, panującej w naszym miasteczku.

  Dania przygotowywane przez naszego Szefa Kuchni, powstają z produktów najwyższej jakości, stanowiąc bogaty wybór potraw dopasowanych do każdej okazji i każdego klienta.

  
  Layouts
  Preset Colors
  Patterns